LiveZilla Live Chat Software
Yazdır

İşletme Lisans Tamamlama Programı

 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde yer alan İşletme Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim Programı, ön lisans derecesine sahip kişilere iletme lisans diploması alabilmek için gerekli eğitimi vermeyi amaçlar.

 Eğitim süresi 4 yarıyıldan oluşur ve toplam 2 yıldır. Dersler teorik olup, haftada 3 saat canlı ders sistemi kullanılarak çevrimiçi yürütülür. Öğrenciler kaçırdıkları dersleri, daha sonra kayıttan izleyebilir. Programda staj zorunluluğu bulunmamaktadır.

 Dersler internete dayalı uzaktan eğitim sistemiyle yürütülmektedir ve dersleri takip edebilmek için internet erişimli bir bilgisayara sahip olmak yeterlidir.

 Program kapsamında her yarıyıl bir ara sınav ve bir yarıyıl sonu sınavı yapılır. Ayrıca bütünleme sınavı vardır. Ara sınavlar uzaktan çevrimiçi olarak, yarıyıl sonu sınavlar ve bütünlemeler ise gözetimli olarak üniversitemiz kampüsünde yüz yüze yapılmaktadır.

 Öğrenciler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinin sahip oldukları tüm haklara sahiptirler. Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler alanlarında lisans diploması almaya hak kazanırlar.

 31.08.2013 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan 2013/5172 sayılı Bakanlar Kurulu kararına göre: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için uzaktan öğretim öğrenim ücreti senelik 1.155 TL'dir. 

İşletme Uzaktan Eğtim Lisans Tamamlama Programı


Harç Ücreti 577,50 TL (güz yarıyılı)
Materyal Ücreti 250 TL (güz yarıyılı)
Öğrenim ücreti ödemelerinizi kayıt yenileme döneminde öğrenci numaranızı söyleyerek herhangi bir Garanti Bankası şubesinden yapabileceksiniz.

İşletme Lisans Tamamlama Programına ilişkin akademik ve öğrenci işleri ile ilgili tüm konular İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından yürütülmektedir.

 

  • Program Koordinatörü: Doç. Dr. Soner Taslak

 -E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 -Ofis Tel: 0252 211 5463

  •  Öğrenci İşleri: Taner Zengel

-E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

-Ofis Tel: 0252 211 1445

 

  • Adres:

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme Bölümü

Kötekli Kampüsü

48000 Muğla