LiveZilla Live Chat Software
Yazdır

Konaklama İşletmeciliği Uzaktan Eğitim

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Yeni Öğrenci Kaydı Yapılmayacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin DGS Kılavuzunu İnceleyiniz.

PROGRAM BİLGİLERİ | AKADEMİK PERSONEL | İLETİŞİM BİLGİLERİ

Turizm Fakültesi bünyesinde yer alan Konaklama İşletmeciliği Lisans Tamamlama Programı, ön lisans derecesine sahip kişilere işletme lisans diploması alabilmek için gerekli eğitimi vermeyi amaçlar.

Eğitim süresi 4 yarıyıldan oluşur ve toplam 2 yıldır. Dersler haftada 3 saat canlı ders sistemi kullanılarak çevrimiçi yürütülür. Öğrenciler kaçırdıkları dersleri, daha sonra kayıttan izleyebilir. Dersler internete dayalı uzaktan eğitim sistemiyle yürütülmektedir ve dersleri takip edebilmek için internet erişimli bir bilgisayara sahip olmak yeterlidir.

Konaklama İşletmeciliği öğrencilerinin staj süresi 40 gündür (20+20=40). Mezun oldukları ön lisans programı kapsamında 40 günlük meslek stajını tamamlamış olan öğrenciler, bu program kapsamında herhangi bir staj yükümlülüğüne sahip olmaz.

Program kapsamında her yarıyıl bir ara sınav ve bir yarıyıl sonu sınavı yapılır. Ayrıca bütünleme sınavı vardır. Ara sınavlar uzaktan çevrimiçi olarak, yarıyıl sonu sınavlar ve bütünlemeler ise gözetimli olarak üniversitemiz kampüsünde yüz yüze yapılmaktadır.

Öğrenciler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinin sahip oldukları tüm haklara sahiptirler. Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler alanlarında lisans diploması almaya hak kazanırlar.

Harç Ücreti  
Materyal Ücreti  

 

Öğrenim ücreti ödemelerinizi kayıt yenileme döneminde öğrenci numaranızı söyleyerek herhangi bir Garanti Bankası şubesinden yapabileceksiniz.

Konaklama İşletmeciliği Lisans Tamamlama Programına ilişkin akademik ve öğrenci işleri ile ilgili tüm konular Turizm Fakültesi tarafından yürütülmektedir.