LiveZilla Live Chat Software
Yazdır

İşletme Lisans Tamamlama Programı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Yeni Öğrenci Kaydı Yapılmayacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin DGS Kılavuzunu İnceleyiniz.

PROGRAM BİLGİLERİ | AKADEMİK PERSONEL | İLETİŞİM BİLGİLERİ

 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde yer alan İşletme Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim Programı, ön lisans derecesine sahip kişilere işletme lisans diploması alabilmek için gerekli eğitimi vermeyi amaçlar.

 Eğitim süresi 4 yarıyıldan oluşur ve toplam 2 yıldır. Dersler teorik olup, haftada 3 saat canlı ders sistemi kullanılarak çevrimiçi yürütülür. Öğrenciler kaçırdıkları dersleri, daha sonra kayıttan izleyebilir. Programda staj zorunluluğu bulunmamaktadır.

 Dersler internete dayalı uzaktan eğitim sistemiyle yürütülmektedir ve dersleri takip edebilmek için internet erişimli bir bilgisayara sahip olmak yeterlidir.

 Program kapsamında her yarıyıl bir ara sınav ve bir yarıyıl sonu sınavı yapılır. Ayrıca bütünleme sınavı vardır. Ara sınavlar uzaktan çevrimiçi olarak, yarıyıl sonu sınavlar ve bütünlemeler ise gözetimli olarak üniversitemiz kampüsünde yüz yüze yapılmaktadır.

Öğrenciler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinin sahip oldukları tüm haklara sahiptirler. Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler alanlarında lisans diploması almaya hak kazanırlar.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için uzaktan öğretim öğrenim ücreti henüz belirlenmemiştir. 

İşletme Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama Programı Harç Bilgileri


Harç Ücreti

 
Materyal Ücreti )
  

Öğrenim ücreti ödemelerinizi kayıt yenileme döneminde öğrenci numaranızı söyleyerek herhangi bir Garanti Bankası şubesinden yapabileceksiniz.

İşletme Lisans Tamamlama Programına ilişkin akademik ve öğrenci işleri ile ilgili tüm konular İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından yürütülmektedir.